Darmowa dostawa od 500 zł

II Kongres GERnétic w Polsce!

Za nami druga edycja Kongresu marki GERnétic, który odbył się w dniach 26-27 września 2022 r.. Podczas dwudniowego spotkania w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto, szkoleniowcy francuskiego laboratorium GERnétic mieli okazję przekazać zgromadzonym uczestniczkom i uczestnikom ogrom wiedzy. Ponadto wydarzenie obfitowało w rzetelne informacje i podpowiedzi, w jaki sposób zastosować te unikalne produkty w zabiegach kosmetycznych.

Kongres "Tajemnice pielęgnacji GERnétic" to wydarzenie, na które przybyli goście z całej Polski. Byli to zarówno wielbiciele i wieloletni pasjonaci tej francuskiej marki, jak również kosmetyczki i kosmetolodzy, którzy dopiero rozpoczynają pracę z produktami GERnétic, a kongres był dla nich doskonałą okazją do poznania tej wyjątkowej marki. Podczas spotkania szkoleniowcy z Francji i Portugalii opowiedzieli wiele o filozofii GERnétic oraz ludziach, którzy ja tworzyli i tworzą. Przede wszystkim jednak można było dowiedzieć się dużo o konkretnych zabiegach i produktach, które zapewniają tak szybkie i spektakularne rezultaty, ponadprzeciętnej zdolności przenikania substancji aktywnych i wykorzystywaniu w laboratoriach GERnétic najnowszych osiągnięć w dziedzinie biologii komórkowej i biotechnologii. Dlatego oprócz wykładów, uczestnicy mieli okazję zobaczyć na żywo wykonywane zabiegi, m.in. zabieg ANTI-AGEING, zabieg dla skóry wrażliwej SENSI SKIN oraz zabiegi na ciało i biust. Zaprezentowano także nowości 2022 roku, wśród których na szczególną uwagę zasłużył krem-mus COLD CREAM. Ten innowacyjny produkt został stworzony z myślą o nawet najbardziej delikatnej, wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skórze. Zaprezentowano również najnowszy produkt L'EXQUIS – ekskluzywne Francuskie perfumy o unikalnych nutach zapachowych. Wśród nowości warto wymienić też autorski masaż z elementami drenażu limfatycznego - szczegóły na jego temat oraz specjalistyczne szkolenia dopiero przed nami.

II Kongres GERnétic, oprócz potężnej dawki wiedzy teoretycznej i praktycznej, dostarczył uczestnikom także wiele pozytywnej energii, ciekawych znajomości oraz cennego czasu w gronie osób, które z pewnością łączy jedno - zamiłowanie do zdrowej i pięknej skóry, której bezkonkurencyjnym sprzymierzeńcem od ponad 50 lat jest właśnie marka GERnétic.

Link do pobrania zdjęć z dysku