Twój koszyk jest pusty

BioHyalux Deep Dermis

Nr kat.: BH_deep
Produkt dostępny dla klientów z grupy: hurt

Deep Dermis (do korekty blizn lub głębokich zmarszczek i odmłodzenia skóry).

 

BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy do powiększania tkanki twarzy. Jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. 

BioHyalux tworzy ekskluzywną linię produktów, które pozwalają na podkreślenie naturalnego piękna. Różne kwasy usieciowane pozwalają w idealny sposób dobrać odpowiedni preparat w zależności od miejsca aplikacji i funkcji jaką ma spełnić.

 

Zestaw:

BioHyalux dostępny jest w sterylnej, gotowej do użycia ampułkostrzykawce, o objętości 1,0 ml. Do każdego opakowania dołączone są dwie sterylne igły 27G x 1/2" (0,4 x 12 mm) oraz ulotka zawierająca instrukcję do właściwego stosowania preparatu. Na życzenie wysyłamy certyfikaty.

Dzięki ergonomicznemu projektowi elementów składowych (duży tłok i kryza strzykawki) oraz precyzyjnemu oznaczeniu umożliwiającemu dokładny odczyt wstrzykiwanej ilości, zapewniona jest stabilność i kontrola podczas zabiegu. Zapewnia to wygodę zarówno dla lekarzy, jak i dla pacjentów.

Stężenie:

BioHyalux 20 mg/ml

Zapytaj o produkt