Darmowa dostawa od 500 zł

 
PRINCESS Filler

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

PRINCESS Filler


Marka:

Stan magazynu: dostępny
 
 • Opis

  PRINCESS® FILLER jest sterylnym, klarownym żelem do wstrzykiwania. Princess Filler składa się z sieciowanego kwasu hialuronowego w stężeniu 23mg/ml w fizjologicznym roztworze buforowym.

  Każde opakowanie zawiera jedną strzykawkę preparatu PRINCESS® FILLER 1ml, dwie sterylne igły do jednorazowego użytku o rozmiarze 27G 1/2'' i ulotkę o produkcie.

  Więcej o gamie produktów PRINCESS® :

  Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

  Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

  Gama produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (<1 ppm). Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

  princess 4

 • Zapytaj o produkt

  Zapytaj o produkt
  PRINCESS Filler