Darmowa dostawa od 500 zł

 
 
Callux professional intensywny żel pedicure do usuwania zrogowaceń

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Callux professional intensywny żel pedicure do usuwania zrogowaceń


Marka:

Stan magazynu: dostępny
 
 • Opis

  Profesjonalny, intensywny żel do usuwania zrogowaceń i skórek polskiej marki Callux. Pojemność 1L.

  Specjalistyczny kosmetyk, w postaci żelu, to bardzo silnie złuszczający preparat przeznaczony w szczególności do usuwania zrogowaciałej skóry na piętach czy łokciach oraz twardych modzeli. W ekspresowym tempie zmiękczy skórki wokół paznokci. Działanie preparatu oparte jest na połączeniu wodorotlenku potasu, kwasu salicylowego, kwasu glikolowego, kwasu mlekowego oraz kwasu jabłkowego. Składniki te dogłębnie rozpuszczają nawet bardzo mocno zrogowaciały naskórek pozwalając na szybkie i dokładne usunięcie go. Zawarta w produkcie gliceryna pielęgnuje skórę wpływając na utrzymanie jej nawilżenia na prawidłowym poziomie.

  Sposób użycia:
  Preparat stosujemy wyłącznie na zdrową, nie popękaną i nie poranioną skórę. Odpowiednią dla obszaru zabiegowego ilość preparatu nanosimy na chusteczkę kosmetyczną i nakładamy wyłącznie na skórę objętą zrogowaceniem. Tak wykonany kompres owijamy szczelnie bezbarwną folią zabiegową (nie aluminiową) i pozostawiamy na około 15-20 minut. Czas kontaktu żelu ze skórą należy dopasować do rodzaju oraz stopnia zrogowaceń. Po upływie wyznaczonego czasu zdejmujemy kompres i przy pomocy łopatki usuwamy zrogowaciałą skórę. Następnie myjemy skórę wodą z mydłem, osuszamy, a pozostałe nierówności skóry usuwamy tarką i nakładamy odpowiedni do rodzaju skóry krem pielęgnacyjny.

  Skład:
  Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Potassium Hydroxide, Carbomer, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Malic Acid.

  Poj. 1 l.

 • Zapytaj o produkt

  Zapytaj o produkt
  Callux professional intensywny żel pedicure do usuwania zrogowaceń