Darmowa dostawa od 500zł
  • Start
  • GERnétic
  • GERnétic

GABINETY AUTORYZOWANE

GERnétic – Biotechnologia w służbie piękna


Produkty GERnétic International są wynikiem długiego procesu badań prowadzonych w ciągu całej swojej kariery przez doktora Alberta Laporte, pioniera w dziedzinie komórkowego przeciwdziałania starzeniu się i założyciela Laboratoires GERnétic. Wszystko zaczęło się w Hôpitaux de Paris w latach sześćdziesiątych XX wieku, w okresie, w którym dr Albert Laporte rozpoczął swoje badania naukowe nad zastosowaniem koncepcji terapii komórkowej w formułowaniu miejscowych terapii w celu złagodzenia cierpienia pacjentów i poprawy stan i wygląd ich bardzo zniszczonej skóry.

                                                                                                   laporte

 

 Skonceptualizował swoją teorię dotyczącą zdolności organizmu do przywracania zdrowia i harmonii, gdy komórki otrzymują odpowiednio odmierzone niezbędne, aktywne cząsteczki odżywcze. Jego badania wykazały, że liczne dolegliwości skórne wynikały z niedoborów na poziomie komórkowym. Jako pionier w formułowaniu dermokosmetyków, doszedł do wniosku, że ważne jest, aby do tych formuł dodać brakujące składniki odżywcze. Ogólne podejście polega na dostarczeniu w optymalnej dawce kombinacji niezbędnych i odżywczych cząsteczek, aby wspomóc skórę w procesie jej regeneracji, aby mogła się zregenerować, uwolnić się od jej problemów i spowolnić pojawianie się widocznych oznak starzenia .

                                                    102 1

 

 

Stale poszukując najlepszych, najnowocześniejszych i najaktywniejszych materiałów w dziedzinie zdrowia i urody, celem marki jest dostarczenie każdej kobiecie produktu do pielęgnacji urody, który pozwoli jej wyrazić siebie poprzez doskonałą synergię jej osobowości i jej ciała. Każdy nowy produkt jest wynikiem dogłebnych obserwacji zapotrzebowań skóry. Produkty GERnétic International zapewniają wyjątkowe rezultaty związane z dobrym samopoczuciem i relaksem. Służą pięknu, w taki sposób aby leczyć wszystkie przypadki estetyczne, od najprostszych do najbardziej skomplikowanych. Każdego dnia  badania prowadzone przez Laboratorium GERnétic pozwalają  ewoluować i precyzyjnie spełniać oczekiwania konsumentów. Kierunek badań Laboratoires GERnétic Synthèse koncentruje się na zwiększonej i uznanej skuteczności naszych produktów w kilku obszarach badań: naprawa skóry, starzenie się skóry, podrażnienia skóry, pigmentacja, wyszczuplenie i dobre samopoczucie.

 

 

 

                                                     

 

GERnetic International oferuje najwyższej jakości francuskie kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy  i ciała, stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających potrzebach. Od ponad 40 lat Laboratorium  GERnétic wykorzystuje nowoczesne technologie high-tech, dzięki czemu znajdują się w samej czołówce producentów.

Wyjątkowa formuła preparatów, oparta o najnowsze osiągnięcia biotechnologii, umożliwia ich wyjątkową zdolność do wnikania w głąb ciała. Składniki czynne obejmują wyciągi roślinne, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, olejki szlachetne. Ich 100% naturalność oraz międzynarodowe atesty gwarantują bezpieczeństwo produktów oraz optymalne rezultaty bez ryzyka alergii.

Preparaty marki GERnetic stosowane są z powszechnym już w kraju powodzeniem w szerokim zakresie kosmetyki profesjonalnej. Efekt obszernego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych i SPA może być podtrzymany pielęgnacją domową. Preparaty przynoszą trudne do uzyskania, bardzo pozytywne rezultaty w pielęgnacji twarzy i głowy, w tym trudnych przypadków, t.j. poparzenia, przebarwienia, łysienie.

W pielęgnacji ciała i biustu skutecznie wspomagają kształtowanie sylwetki, redukują cellulit, są także nieocenione w przypadku poparzeń czy obwisłej skóry. W ofercie znajdują się również preparaty do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn, kosmetyki ochronne do opalania oraz morska linia SPA, w której składniki odżywcze przenikają głębiej w skórę dzięki olejkom eterycznym.

 

Stale poszukujemy najlepszych, najnowocześniejszych i najbardziej aktywnych
substancji w dziedzinie zdrowia i urody. Naszym celem jest tworzenie
unikalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, które pozwolą każdej
kobiecie wyrazić swoje piękno. Laboratoria GERnétic zapewniają najlepszą
i najbardziej precyzyjną obsługę klienta, by zaspokoić jego wszelkie oczekiwania.
Każdy nowy produkt jest wynikiem naszej kompleksowej i złożonej pracy.
Witaj w świecie łączącym piękno, najwyższą technologię, kosmetykę i przyjemność.

DR ALBERT LAPORTE

                                                               “Kobiece piękno zawsze było moją pasją”

 

 

GERnétic i procedury medyczne do zabiegów z zastosowaniem urządzeń

gernetic laboratorium

Zalet stosowania produktów GERnétic w połączeniu z procedurami medycznymi lub urządzeniami jest wiele. GERnétic pozwala ulepszyć i przyspieszyć pożądany efekt zabiegu oraz zwiększyć satysfakcję klientów. Molekuły odżywcze, tj. aminokwasy, witaminy, oligoelementy i ekstrakty z roślin, są dostraczane bezpośrednio do komórek skóry, aby poprawić ich kondycję oraz odporność.

Produkty GERnétic aktywnie stymulują naturalny proces leczenia skóry. Dlatego stosowanie ich na zakończenie zabiegu - dzięki dodatkowym właściwościom łagodzącym - zapewniają uczucie natychmiastowej ulgi i przyspiesza regenerację skóry. Zalecane są jako regenerator szczególnie po takich zabiegach jak mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, IPL, laser, elektrostymulacja, endermologia czy presoterapia. W celu zoptymalizowania rezultatów, powinny być także używane do pielęgnacji domowej. GERnétic to kompletna gama produktów, posiadająca rozwiązania dla każdego problemu skóry i niedoskonałości twarzy i ciała. Stanowi skuteczne dopełnienie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych, jak i medycznych, widocznie poprawiając i potęgując ich rezultaty.