Darmowa dostawa od 600 zł

GABINETY AUTORYZOWANE

GERnétic – Biotechnologia w służbie piękna

Gernetic biotech

Produkty GERnétic International są wynikiem długiego procesu badań prowadzonych w ciągu całej swojej kariery przez doktora Alberta Laporte, pioniera w dziedzinie komórkowego przeciwdziałania starzeniu się i założyciela Laboratoires GERnétic. Wszystko zaczęło się w Hôpitaux de Paris w latach sześćdziesiątych XX wieku, w okresie, w którym dr Albert Laporte rozpoczął swoje badania naukowe nad zastosowaniem koncepcji terapii komórkowej w formułowaniu miejscowych terapii w celu złagodzenia cierpienia pacjentów i poprawy stan i wygląd ich bardzo zniszczonej skóry.

 Skonceptualizował swoją teorię dotyczącą zdolności organizmu do przywracania zdrowia i harmonii, gdy komórki otrzymują odpowiednio odmierzone niezbędne, aktywne cząsteczki odżywcze. Jego badania wykazały, że liczne dolegliwości skórne wynikały z niedoborów na poziomie komórkowym. Jako pionier w formułowaniu dermokosmetyków, doszedł do wniosku, że ważne jest, aby do tych formuł dodać brakujące składniki odżywcze. Ogólne podejście polega na dostarczeniu w optymalnej dawce kombinacji niezbędnych i odżywczych cząsteczek, aby wspomóc skórę w procesie jej regeneracji, aby mogła się zregenerować, uwolnić się od jej problemów i spowolnić pojawianie się widocznych oznak starzenia .

                                                    

 

 

 

Filozofia GERnétic

Niezbędne odzywianie przez skórę

 grafika gernetic strona

 

W ciągłym poszukiwaniu najlepszych, najnowocześniejszych i najbardziej aktywnych materiałów w dziedzinie zdrowia i urody, naszym celem jest dostarczenie  produktu do pielęgnacji urody, który pozwola wyrazić siebie poprzez idealną synergię osobowości i ciała. Każdy nowy produkt jest wynikiem starannych obserwacji i badań.
Produkty GERnétic International zapewniają wyjątkowe rezultaty związane z dobrym samopoczuciem oraz pięknym i zdrowym wyglądem.  Linia badań Laboratorium GERnétic skupia się na zwiększonej i uznanej skuteczności produktów w kilku obszarach badań: naprawa skóry, starzenie się skóry, podrażnienie skóry, pigmentacja, odchudzanie i dobre samopoczucie.

 

 

Skóra jest największym organem ciała. To o wiele więcej niż koperta, która zachowuje wszystkie elementy ciała. Jest żywy, zorganizowany i złożony dzięki swojej sieci wyspecjalizowanych komórek, które podlegają ciągłej ewolucji.

 

 

 

 

 

Skóra chroni nas przed wszelkiego rodzaju negatywnymi wpływami środowiska, takimi jak drobnoustroje, zanieczyszczenia, chemikalia, słońce oraz zapobiega odwodnieniu tkanki podskórnej. Ale to także znacznie więcej niż tylko osłona ochronna, to bardzo ważny organ funkcjonalny. Badania w dermatologii i kosmetologii podkreśliły jej zasadniczą rolę w ogólnym funkcjonowaniu organizmu ludzkiego. Wygląd estetyczny (promieniowanie, wygładzenie, cera itp.) wyraża wszystkie wewnętrzne braki i dysfunkcje. Skóra odbija wnętrze ciała

 

 

 

 

 

                                                     

 

 

 

 

GERnetic International oferuje najwyższej jakości francuskie kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy  i ciała, stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających potrzebach. Od ponad 40 lat Laboratorium  GERnétic wykorzystuje nowoczesne technologie high-tech, dzięki czemu znajdują się w samej czołówce producentów.

Wyjątkowa formuła preparatów, oparta o najnowsze osiągnięcia biotechnologii, umożliwia ich wyjątkową zdolność do wnikania w głąb ciała. Składniki czynne obejmują wyciągi roślinne, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, olejki szlachetne. Ich 100% naturalność oraz międzynarodowe atesty gwarantują bezpieczeństwo produktów oraz optymalne rezultaty bez ryzyka alergii.

Preparaty marki GERnetic stosowane są z powszechnym już w kraju powodzeniem w szerokim zakresie kosmetyki profesjonalnej. Efekt obszernego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych i SPA może być podtrzymany pielęgnacją domową. Preparaty przynoszą trudne do uzyskania, bardzo pozytywne rezultaty w pielęgnacji twarzy i głowy, w tym trudnych przypadków, t.j. poparzenia, przebarwienia, łysienie.

W pielęgnacji ciała i biustu skutecznie wspomagają kształtowanie sylwetki, redukują cellulit, są także nieocenione w przypadku poparzeń czy obwisłej skóry. W ofercie znajdują się również preparaty do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn, kosmetyki ochronne do opalania oraz morska linia SPA, w której składniki odżywcze przenikają głębiej w skórę dzięki olejkom eterycznym.

 

GERnétic i procedury medyczne do zabiegów z zastosowaniem urządzeń

 

Zalet stosowania produktów GERnétic w połączeniu z procedurami medycznymi lub urządzeniami jest wiele.40332098_10156548237189536_2247245950055612416_n.png GERnétic pozwala ulepszyć i przyspieszyć pożądany efekt zabiegu oraz zwiększyć satysfakcję klientów. Molekuły odżywcze, tj. aminokwasy, witaminy, oligoelementy i ekstrakty z roślin, są dostraczane bezpośrednio do komórek skóry, aby poprawić ich kondycję oraz odporność.

Produkty GERnétic aktywnie stymulują naturalny proces leczenia skóry. Dlatego stosowanie ich na zakończenie zabiegu - dzięki dodatkowym właściwościom łagodzącym - zapewniają uczucie natychmiastowej ulgi i przyspiesza regenerację skóry. Zalecane są jako regenerator szczególnie po takich zabiegach jak mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, IPL, laser, elektrostymulacja, endermologia czy presoterapia. W celu zoptymalizowania rezultatów, powinny być także używane do pielęgnacji domowej. GERnétic to kompletna gama produktów, posiadająca rozwiązania dla każdego problemu skóry i niedoskonałości twarzy i ciała. Stanowi skuteczne dopełnienie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych, jak i medycznych, widocznie poprawiając i potęgując ichrezultaty.