Darmowa dostawa od 600 zł

alt

 

COURTIN – naturalna antyseptyka dla zdrowia
i dobrego samopoczucia

Dancohr Corporation, producent linii Laneche, jest jest również producentem linii COURTIN. Firma eksportuje swoje produkty na cały świat, do ponad 50 krajów. Dancohr ma uznanie w profesjonalnym środowisku kosmetycznym, jako firma, która lansuje styl zgodny z najnowocześniejszymi trendami, poszukuje i wprowadza wciąż nowe produkty na rynek kosmetyczny.

Produkcja linię COURTIN realizowana jest w oparciu o olejek z drzewa herbacianego z Australii, wykorzystując jego antyseptyczne właściwości do pielęgnacji głowy, ciała i stóp.

Wysokiej jakości składniki aktywne zawarte w produktach COURTIN czerpią swoje właściwości z najwyższych dóbr natury. Olejek herbaciany jest skuteczny w wielu problemach skórnych, takich jak trądzik, egzema, łuszczyca. Produkty znajdują zastosowanie zarówno w zabiegach gabinetowych, jak i w użytku domowym.

W pielęgnacji stóp preparaty zalecane są do codziennej praktyki zapobiegawczej. Wykazują wysoką skuteczność w problemach potliwych stóp, zakażeń grzybiczych, egzem, pękającej lub twardej skóry.

Linia COURTIN polecana jest szczególnie dla cer młodych, problematycznych z tendencją do trądziku młodzieńczego.